O kursie:

 • Szkolenie w całości odbywa się we Wrocławiu na rzece Odrze i przeznaczone jest dla osób, które chcą zdobyć wiedzę, umiejętności i kompetencje z zakresu uprawiania żeglarstwa śródlądowego.
 • Doświadczona kadra to najmocniejsza strona naszych szkoleń. Między innymi, możesz mieć zajęcia z regatowcami, kapitanami jachtów morskich i żaglowców, zawodowymi skipperami, zajmującymi się deliverką, a nawet z Instruktorami Wykładowcami PZŻ i Trenerami Żeglarstwa!
 • Nad realizacją programu i nad twoim bezpieczeństwem kiedy wychodzisz na wodę czuwa KWŻ, czyli Kierownik Wyszkolenia Żeglarskiego! To postać która zawsze jest na miejscu i w razie potrzeby zabezpiecza pływania z pokładu jednostki ratowniczej. Jest wsparciem dla instruktorów i uczestników naszych szkoleń.
 • Zajęcia odbywają się w formie kursów weekendowych w godz. 1000-1800, oczywiście dbamy o to żeby Twoja nauka była efektywna. Codziennie przewidziana jest godzinna przerwa na posiłek i regeneracje i w miarę potrzeby krótkie przerwy wypoczynkowe.
 • Teoria odbywa się w formie online. Po opłaceniu szkolenia, lub zaliczki dostają Państwo dożywotni dostęp do naszych materiałów dydaktycznych oraz wykładów. Teoria manewrowania odbywa się bezpośrednio przed wyjściem na wodę.
 • Nasz system szkolenia daje możliwość sprawdzania i monitorowania Twoich postępów w nauce. Dzięki dużej ilości sprzętu i instruktorów jesteśmy w stanie na bieżąco dostosowywać program do twoich potrzeb, prowadząc równolegle zajęcia na różnych poziomach trudności w kilku załogach, w trakcie jednego kursu.
 • Nowa i dobrze wyposażona flota pozwala na prowadzenie szkolenia na pięciu jachtach jednocześnie. W trakcie każdego dnia kursu będziesz uczyć się na innym sprzęcie, poznając różne oblicza tego sportu.
 • Nasze jachty mimo ciężkiej pracy szkoleniowej, którą dzielnie wykonują z powodzeniem startują w regatach na poziomie okręgowym, centralnym i ogólnopolskim.
 • Ćwiczenia odbywają się w małych grupach, załogi 3-osobowe, max 4! Każdy ma co robić i każdy uczy się przez cały wymiar zajęć praktycznych. Nie ma wożenia się turystycznego, bajkopisania i czekania w kolejce do steru czy pracy przy linach.
 • Wody Odry Sportowej na których szkolimy to kolebka dolnośląskiego żeglarstwa. Odra jest trudnym i wymagającym akwenem, ale dzięki temu że przeszkolisz się w ciężkich warunkach potem poradzisz sobie wszędzie. Każdy może się szkolić u nas , ale nie każdy potrafi u nas szkolić, dlatego współpracujemy z najlepszymi wrocławskimi Instruktorami.
 • Zajęcia praktyczne odbywają się na terenie przystani HOW Rancho przy ul. Na Grobli 49. Szkolisz się i zdajesz w tym samym miejscu i na tym samym sprzęcie.
 • Do dyspozycji uczestników szkolenia jest aneks kuchenny, mikrofalówka,  lodówka, grill, Wi-Fi, szatnia, WC, miejsce na piknik na terenie ośrodka.
 • Mamy własny parking więc nie będzie problemu z bezpiecznym i darmowym miejscem postojowym dla samochodu, a dla aktywnych oferujemy strzeżone, zadaszone miejsca postojowe na rowery.
 • Nie ma we Wrocławiu drugiej szkoły żeglarstwa, która oferuje zajęcia praktyczne w  wymiarze pełnych 10 dni szkoleniowych. To nasz autorski program, wypracowany przez Naszą Załogę w oparciu o doświadczenia dydaktyczne od 2009r. pod wspólną banderą Sharksa.

Traktujemy swoją pracę poważnie, więc jeżeli chcesz na poważnie zdobyć wiedzę , umiejętności i kompetencje żeglarskie to dobrze trafiłaś/eś!

Terminy szkoleń:

Harmonogram kursów weekendowych na cały sezon.

Wszystkie zajęcia odbywają się w soboty i niedziele w godzinach 1000 – 1800.

06/04/2024 – 05/05/2024

  

11/05/2024 – 09/06/2024

  

15/06/2024 – 14/07/2024

  

20/07/2024 – 18/08/2024

  

24/08/2024 – 22/09/2024

  

28/09/2024 – 27/10/2024

  

Nie prowadzimy tygodniowych kursów żeglarskich ze względu na niezadowalające rezultaty szkoleniowe.

Kurs żeglarski w formule V.I.P. Wszystkie terminy ustalisz w naszym najnowszym systemie rezerwacyjnym samemu!

Cena 5250 PLN!

Dostępny w 3 wariantach, dla 1 , 2, lub 3 osób!

W okresie wakacyjnym oprócz kursów weekendowych szkolenie odbywa się regularnie co 2 tygodnie i trwa 10 powszednich dni szkoleniowych ( 2x pon.-pt. w godz. 1000 – 1600) w ramach:

Cena i zapisy:

Płatności


Żeby zarezerwować miejsce na kursie należy skorzystać z linku powyżej zarezerwuj & zapłać, lub zapisać się przez nasz formularz kontaktowy i wpłacić zaliczkę w wysokości min. 990 zł gotówką, lub przelewem tradycyjnym na nasze konto (w tytule przelewu prosimy o podanie daty szkolenia) .
Sharks Sp. z o.o.
Nr konta: 13 1020 5226 0000 6902 0295 5284

Dojazd i więcej informacji:

KWŻ kursu:

Zapraszamy!