Letnia szkoła sportów wodnych

dla młodzieży i studentów
nowa oferta szkoleniowa dedykowana osobom uczącym się od 14 do (…) roku życia i nie tylko.

W okresie wakacji we Wrocławiu odbędą się 4 turnusy zintegrowanych kursów na stopnie żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego.

Dla osób posiadających już patent żeglarski i/lub motorowodny samodzielne pływania pod nadzorem doświadczonych trenerów z Sharksa.

Zajęcia będą odbywać się w dni powszednie od poniedziałku do piątku, przez dwa tygodnie, w godzinach od 10:00 do 16:00 i będą zakończone państwowymi egzaminami na stopnie sternika motorowodnego i żeglarza jachtowego.

I kurs : 24.06-05.07.2024

Zapisz się na szkolenie

Zarezerwuj
  

II kurs: 08.07-19.07.2024

Zapisz się na szkolenie

Zarezerwuj
  

III kurs: 22.07-02.08.2024

Zapisz się na szkolenie

Zarezerwuj
  

IV kurs: 05.08-16.08.2024

Zapisz się na szkolenie

Zarezerwuj
  

V kurs: 19.08-30.08.2024

Zapisz się na szkolenie

Zarezerwuj
  

  • W trakcie zajęć uczestnicy zrealizują program szkolenia zgodny z wytycznymi PZŻ i PZMWiNW.
  • W zależności od warunków atmosferycznych i realizacji programu, każdego dnia odbędą się zajęcia praktyczne na jachcie żaglowym, lub motorowym.
  • Przewiduję się przerwę na drugie śniadanie
  • Zajęcia teoretyczne w trybie online, uczestnicy otrzymują nielimitowany dostęp do materiałów dydaktycznych, dedykowanych do każdego z kursów.
  • Jeśli masz już uprawnienia to w trakcie Letniej szkoły sportów wodnych Sharks  możesz do woli korzystać z naszego sprzętu podczas tzw. pływań pod nadzorem . To doskonała okazja do zdobywania najważniejszego w życiu każdego wodniaka , czyli doświadczenia.
  • W razie dużej ilości uczestników z uprawnieniami możemy utworzyć grupę regatową gdzie będzie realizowany program z podstaw żeglarstwa regatowego i sportu motorowodnego.

Dojazd i więcej informacji:

A tak to mniej więcej wygląda 😉

Zapraszamy!