Witamy w sezonie 2021!

wpis w: Kursy i szkolenia | 0

Co prawda jeszcze zima , ale już teraz przedstawiamy co przygotowaliśmy dla Was w sezonie 2021. Bogatsi o doświadczenia z ubiegłego roku jesteśmy w pełni przygotowani do realizacji naszej oferty w sposób profesjonalny i bezpieczny. Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy….

Sternik motorowodny

Jeśli tylko warunki atmosferyczne na to pozwolą ruszamy ze szkoleniem już w pierwszy poniedziałek marca. Egzaminy w sezonie odbywają się w każdą niedzielę. Sam decydujesz kiedy rozpoczynasz szkolenie i w jakim czasie realizujesz program. Teoria online, praktyka na Odrze we Wrocławiu. Uwaga!!! W tym sezonie dostępna również opcja kursu indywidualnego!

Żeglarz jachtowy

Na razie przedstawiamy terminy 4 najbliższych kursów, tak żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie zawczasu. Tylko u nas szkolenie weekendowe 80 h praktyki , teoria online i prawdziwa wrocławska szkoła żeglarstwa na Odrze.

Sternik morski

Szkolenia na morsów robimy zawsze wiosną i jesienią. Najbliższy kurs startuje już 6 maja. Teoria hybrydowo: wykłady online, ćwiczenia z nawigacji w sali na naszej przystani. Do wyboru praktyka: morski sternik motorowodny z manewrówką na Odrze we Wrocławiu i jachtowy sternik morski z manewrówką nad morzem.

Licencje holowania

Pierwsze szkolenie na licencję na holowanie narciarza planujemy jak zawsze na majówkę w Olejnicy na Przystani Żeglarskiej AWF Wrocław. Od czerwca do końca sierpnia szkolenie w co drugą sobotę miesiąca we Wrocławiu na Zimowisku nr 2 . Licencję na holowanie statków powietrznych organizujemy raz w roku na początku sierpnia w Paczkowie.

W okresie letnim przygotowaliśmy dodatkowo ofertę dla młodzieży! Zajęcia odbywają się w zblokowanej formie, od poniedziałku do piątku, z pominięciem weekendów. To z pewnością doskonały sposób żeby spędzić wakacje w mieście!

Półkolonie żeglarsko-motorowodne

Przeznaczona dla uczniów szkół podstawowych, zabawa przez naukę i nauka przez zabawę. Aktywny wypoczynek nad wodą pod okiem profesjonalnej kadry.

Letnia szkoła sportów wodnych

Przeznaczona dla uczniów szkół średnich i dla studentów, najlepszy i najtańszy sposób żeby zdobyć komplecik, tj. sternika motorowodnego i żeglarza jachtowego.

Wypożyczalnia motorówek we Wrocławiu

Specjalnie dla was wciąż rozbudowujemy naszą flotę jachtów motorowych, tak żeby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Nasza przystań umiejscowiona jest w samym sercu Wrocławia i z pewnością to najlepsza baza wypadowa do rejsów czy to w górę, czy też w dół Odry. Zapraszamy na samodzielne czartery, a jeśli nie masz jeszcze uprawnień wypróbuj rejsy ze sternikiem!

ZAPRASZAMY!