Już po wakacjach, więc czas na szkolenia jesienne….

wpis w: Kursy i szkolenia | 0
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie DSC_1463-1024x685.jpg

Co prawda trzeba będzie się trochę lepiej ubrać , ale wrzesień i październik to doskonały okres na uprawianie sportów wodnych w sercu Dolnego Śląska. Mamy nadzieję że z wakacji wróciliście wypoczęci i gotowi na solidną porcję wiedzy wodniackiej. Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy….

Żeglarz jachtowy ostatnia edycja, start 2ego października!

Powoli zapełnia nam się lista uczestników październikowego kursu na stopień żeglarza jachtowego. Nie zwlekajcie z rezerwacją, zostały 3 miejsca! Żeglowanie w październiku we Wrocławiu to przede wszystkim silne i regularne wiatry z zachodu. Po takiej szkole już nic Cię nie zdziwi:)

Jachtowy sternik morski i morski sternik motorowodny , start 23 września!

Rusza edycja jesiennego szkolenia na morsa. Teoria hybrydowo: wykłady online, ćwiczenia z nawigacji w sali na naszej przystani. Do wyboru praktyka: morski sternik motorowodny z manewrówką na Odrze we Wrocławiu i jachtowy sternik morski z manewrówką nad morzem.

Sternik motorowodny, start w każdy poniedziałek!

Zapraszamy na pierwszą lekcję w każdy poniedziałek na godz. 1800. Egzaminy odbywają się w każdą niedzielę. Sam decydujesz kiedy rozpoczynasz szkolenie i w jakim czasie realizujesz program. Teoria online, praktyka na Odrze we Wrocławiu. Dla chętnych dostępna również opcja kursu indywidualnego! Najbardziej kompleksowe szkolenie we Wrocławiu. Nowoczesny sprzęt i profesjonalna kadra szkoleniowa!

Licencja na holowanie narciarza, 18 września ostatnie szkolenie w sezonie 2021!

To ostatnia okazja żeby zrobić uprawnienia w sezonie 2021! Jednodniowe szkolenie, zakończone egzaminem na którym nauczysz się jak holować narciarza i wakeboardziste. Uwaga my holujemy na prawdę i nie tylko kółko, więc umiejętności praktyczne będą niezbędne… Wymagane uprawnienia min. sternika motorowodnego .

Letnia szkoła sporów wodnych

ZAPRASZAMY!