Wrocław Odra Feestival 2K12

wpis w: Imprezy i rejsy, Sharks poleca | 0

Serdecznie zapraszamy na pierwszą w historii Wrocławia odrzańską imprezę na grubym rapie!

czyli:

14

WROCŁAW ODRA FESTIVAL to wielowymiarowe przedsięwzięcie mające na celu połączenie wielu zajawek i dyscyplin sportowo – kulturalnych w celu pamiętnego zakończenia wakacji 2K12. WOF 2K12 zostało stworzone przez ludzi i dla ludzi, którym zwykłe imprezy po prostu nie wystarczą, którzy chcą więcej. Te wakacje nie odejdą po cichu!
FESTIWAL odbędzie się 02.09.2012 na Rancho Wrocław mieszczącym się Na Grobli 49. Idea imprezy polega na połączeniu sportu,freestyle’u i świetnej muzyki . Jak? Od wczesnych godzin przedpołudniowych organizatorzy przewidzieli zmagania w wielu dyscyplinach sportowych, zarówno tych lądowych jak i wodnych. Wśród nich znalazły się m.in.:

STREETBALL
REGATY MOTOROWODNE
BEACH VOLLEY
SKIMBOARD
WAKEBOARD
NARTY WODNE
BADMINTON
ZOCHA JAM
ULTIMATE FRISBEE
…i wiele innych
Zawodnicy będą ze sobą konkurować w systemie pucharowym, w którym na koniec dnia zostaną wyłonieni i nagrodzeni zwycięzcy w danych kategoriach. Będziemy Was na bieżąco informować o kolejnych zawodnikach oraz partnerach którzy zdecydują się wziąść udział w Festivalu.
Wiadomo jednak, że każda porządna impreza, również ta sportowa (a może przede wszystkim) zasługuje na after party. A nasze after party będzie huczne. Po zakończonych zmaganiach sportowych na scenę wyjdą takie gwiazdy jak DONGURALESKO z Poznania, NATURALDREADKILLAZ z Wrocławia ze swoją kapelą Riddim Banditz, oraz JWP i VIENIO z Warszawy . Przy ich muzyce będziemy mogli bawić się do późnych godzin nocnych.
Oczywiście nie zapomnieliśmy o najmłodszych wrocławianach i ich opiekunach, których równie serdecznie zapraszamy na Rancho. Impreza o charakterze pikniku pozwoli rodzinom na wspólny wypoczynek z dala od zgiełku miasta w relaksującym otoczeniu zieleni i wody. Weźcie koce, leżaki i bawcie się z nami cały dzień! Do Waszej dyspozycji będą również sprzęty sportowe.
Nie zapomnieliśmy o zapleczu kulinarnym – na terenie będą rozstawione grill-bary, z których będziecie mogli korzystać do woli a pyszne jedzenie zapijać jeszcze lepszymi napojami. Co tu więcej mówić -po prostu musicie tam z nami być!
02.09.2012 – do zobaczenia na WROCŁAW ODRA FESTIVAL 2K12

Wstęp:
30zł przedsprzedaż
40zł w dniu imprezy

Wpisowe do wszystkich rozgrywek sportowych: 50zł uprawnia do udziału w imprezie i korzystania ze wszystkich atrakcji również nie tylko czysto sportowych