Zbliża się maj, a w maju…

wpis w: Kursy i szkolenia | 0

Miejmy nadzieję że już na dobre schowamy czapki i kurtki zimowe do szafy… W maju przygotowaliśmy dla Was bardzo dużo atrakcji szkoleniowych. Wraz z łagodzeniem obostrzeń wprowadzonych przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w obrębie sportu ruszamy z kolejnymi szkoleniami.

Żeglarz jachtowy II edycja, start 15 maja!

Powoli zapełnia nam się lista uczestników majowego kursu na stopień żeglarza jachtowego. Nie zwlekajcie z rezerwacją miejsca do ostatniej chwili. Żeglowanie w maju we Wrocławiu to zazwyczaj wymarzone warunki wiatrowe i gwarancja że zdążycie przeszkolić się i zdać egzamin przed wakacjami.

Jachtowy sternik morski i morski sternik motorowodny , start 6 maja!

Rusza edycja wiosenna szkolenia na morsa. Teoria hybrydowo: wykłady online, ćwiczenia z nawigacji w sali na naszej przystani. Do wyboru praktyka: morski sternik motorowodny z manewrówką na Odrze we Wrocławiu i jachtowy sternik morski z manewrówką nad morzem.

Sternik motorowodny, start w każdy poniedziałek!

Zapraszamy na pierwszą lekcję w każdy poniedziałek na godz. 1800. Egzaminy odbywają się w każdą niedzielę. Sam decydujesz kiedy rozpoczynasz szkolenie i w jakim czasie realizujesz program. Teoria online, praktyka na Odrze we Wrocławiu. Dla chętnych dostępna również opcja kursu indywidualnego!

Licencja na holowanie narciarza, start 22 maja!

Obostrzenia i pogarszająca się sytuacja epidemiczna w Kraju pokrzyżowały nam plany majówkowe. Ale już teraz zbieramy chętnych na szkolenie, które odbędzie się w sobotę w drugiej połowie miesiąca.

ZAPRASZAMY!