Rozpoczynamy Sezon 2022!

wpis w: Kursy i szkolenia | 0
Niebawem już marzec, a wraz z nim rozpoczyna się wiosna i otwieramy sezon żeglarski i motorowodny w Sharksie!
W poniedziałek 7ego marca o godz. 1800 odbędzie się pierwsza lekcja nowego kursu na stopień sternika motorowodnego. Tak będzie już co tydzień do końca sezonu w listopadzie.

W każdym tygodniu rozpoczynamy nową edycję kursu, tak żeby każdy z Was mógł wybrać termin dogodny dla siebie. W zależności od swojego czasu realizujesz szkolenie w ciągu tygodnia, lub rozkładasz sobie zajęcia w czasie na dwa tygodnie lub więcej. Egzaminy odbywają się w każdą niedzielę o godz. 1100.

Oprócz tego, cały czas szkolimy w systemie indywidualnego kursu motorowodnego i jeśli wybierzesz tą opcję szkolenia, wszystkie terminy dopasujemy tylko do Ciebie. Tylko na Tobie będzie skupiona cała uwaga naszych instruktorów.

Wybierając tą formę szkolenia masz pewność, że przeznaczysz tylko tyle czasu, ile sam potrzebujesz żeby zdobyć wiedzę, umiejętności i kompetencje kierownika jednostki o napędzie motorowym.

Zapraszamy! Więcej informacji znajdziecie w zakładce sternik motorowodny.

W sobotę 2ego kwietnia ruszamy z pierwszą edycją regularnego szkolenia na stopień żeglarza jachtowego, wszystkie miejsca na kursie zostały sprzedane.

Zapraszamy i zachęcamy do rezerwacji miejsc na kolejnej edycji szkolenia, która rozpoczyna się w sobotę 14ego maja. W tym sezonie można wybierać spośród 6 terminów szkoleń jakie dla Was przygotowaliśmy.

Tylko u nas szkolenie, po którym samodzielne prowadzenie jachtu żaglowego po wodach śródlądowych nie będzie przed Tobą kryło żadnych tajemnic. Ponieważ mamy ograniczoną ilość miejsc na kursie zachęcamy do rezerwacji z wyprzedzeniem.

Więcej informacji, oraz terminarz szkoleń na cały sezon w zakładce żeglarz jachtowy.

W czwartek 12ego maja ruszają wiosenne kursy na jachtowego sternika morskiego i morskiego sternika motorowodnego.

Teoria online, warsztaty z nawigacji w małych grupach w kontakcie bezpośrednim i manewrówki: żeglarska nad morzem i motorowodna we Wrocławiu na Odrze.

Jeżeli masz już podstawowe uprawnienia i staż morski w wymiarze 200h w minimum dwóch rejsach zapraszamy na edycję wiosenną. Jeśli myślisz o dalszym zdobywaniu uprawnień, ale brakuje Ci stażu, zdobądź go przez wakacje i zapisz się na edycję jesienną.

Więcej w zakładkach jachtowy sternik morski i morski sternik motorowodny.

Wraz z końcem roku szkolnego rozpoczynamy Letnią szkołę sportów wodnych, start 27ego czerwca.

W sezonie 2022 organizujemy 4 turnusy. To oferta dedykowana osobom uczącym się w wieku 14-26 lat. W trakcie dwutygodniowego kursu uczestnicy realizują program szkoleń na stopnie sternika motorowodnego i żeglarza jachtowego.

Zapraszamy również młodzież szkolną i studentów z uprawnieniami, którzy w ramach zajęć mogą korzystać ze sprzętu wodnego podczas pływań pod nadzorem. To najlepsza forma zdobywania , niezbędnego w tym sporcie , czyli doświadczenia. W razie dużej liczby uczestników z uprawnieniami przewidujemy realizację programu z podstaw żeglarstwa regatowego i sportu motorowodnego.

Więcej w zakładce Letnia szkoła sportów wodnych.

Na razie tyle, ale bądźcie czujni, bo…
Niebawem pojawią się nowe kilkugodzinne , tematyczne szkolenia dla wszystkich posiadaczy uprawnień. Poszerzamy naszą ofertę szkoleniową o nowe zajęcia doszkalające w żeglarstwie i sporcie motorowodnym.

ZAPRASZAMY