Rejs morski Grecja 2013

MORSKI REJS FLOTYLLĄ PO GRECKICH CYKLADACH 5.10.13-12.10.13

Zapraszamy wszystkich żądnych morskich przygód i dobrej zabawy na jesienny rejs po Cykladach

Cyklady to archipelag wysp, położony w centrum Morza Egejskiego – jedno z najbardziej malowniczych miejsc w Grecji, słynące z antycznych zabytków, gościnności mieszkańców, wspaniałych plaż i krystalicznie czystego morza a także lokalnych tradycji i wspaniałych potraw.

Rejs zaczynamy z portu Lavrion. To jedno z najlepszych miejsc wypadowych na Cyklady. Z lotniska ateńskiego odległość do Lavrion jest podobna jak do Aten, a oszczędzamy przynajmniej jeden dzień żeglugi.

Podczas rejsu do dyspozycji będą luksusowe jachty, powyżej 44 stóp. Przez 7 dni będą naszymi domami i jednocześnie środkiem lokomocji. Będziemy na nich żeglować, spać, jeść i gotować. Żeglując po Cykladach codziennie będziemy odkrywali nowe wyspy i porty. Planujemy rejs na 4-5 jachtach flotylli Sharks. Razem będziemy odwiedzali te same porty co wiąże się z masą imprez integracyjnych. Jesteśmy na wakacjach więc śpimy w portach, ewentualnie w zatoczkach. W ciągu dnia pokonujemy ok. 20-30 MM (5-6 h żeglugi) w zależności od trasy i warunków atmosferycznych. Reszta czasu pozostaje na zwiedzanie, kąpiele w morzu, integracje, biesiadowanie i oczywiście doskonalenie swoich umiejętności żeglarskich pod okiem doświadczonych skiperów z Sharks:)

Cena 310 Euro: czarter jachtu + realizacja programu + opieka skipper’a

KONTAKT – ZGŁOSZENIA

Zachęcamy wszystkich do zapisywania się online przez nasz formularz zgłoszeniowy

Sharks Sp. z o.o. Centrum Sportów Wodnych,
ul. Wrocławska 11, 55-095 Mirków,
e-mail: biuro@sharks.pl, www.sharks.pl

osoby prowadzące imprezę:
Piotr Piwowarczyk tel.691-659-086,
Jacek Kałużyński tel. 666-049-489

WIĘCEJ INFORMACJI W ZAKŁADCE: IMPREZY/REJSY

ZAPRASZAMY!

16